SERVIS 2022 pro smart modul eCat

logo-eCat
2 000 Kč 2 420 Kč s DPH
Osobně v prodejně:zítraPřepravní společností:pondělí 25.10
SERVIS 2022 pro smart modul eCat

Rozšíření pro obchodní zástupce

Nadstavbový modul DEALER je skvělý nástroj pro obchodníky pracující v terénu. Pomocí tohoto doplňku zjistíte veškeré potřebné informace o zákazníkovi, jako jsou kontaktní údaje, objednávky a faktury. Zároveň je možné vytvářet objednávky a zapisovat poznámky z jednání. Vše je úzce propojeno s programem POHODA. Modul je navržen pro používání na mobilních zařízení typu tablet. Je však možné použití i na mobilních telefonech či počítačích.

Při návrhu modulu jsme vycházeli z požadavků našich klientů a postřehů z praxe jak obchodníků, tak manažerů. Rozvržení ovládacích prvků je ergonomicky přizpůsobeno práci v terénu pomocí dotykového ovládání.

Nadstavbový modul DEALER běží jako webová služba, na serveru klienta. Díky tomuto systému je zajištěna bezpečnost dat, které se nepřenáší na servery třetích stran a zároveň je zajištěna maximální aktuálnost zobrazovaných dat díky přímému napojení do databáze informačního systému POHODA.

Vzhledem k použité technologii webové služby je možné aplikaci používat ze všech možných platforem jako je Windows, Apple, Android, iOS, Linux a podobně. Pro správné zobrazení stačí aktuální internetový prohlížeč.

V případě práce na tabletu, nebo mobilním telefonu není nutné používat myš či klávesnici. Veškeré ovládání je zajištěno standardním dotykovým ovládáním těchto zařízení. Při práci na počítači je ovládání možné klasicky pomocí klávesnice a myši. Pokud máte počítač s dotykovým monitorem, je možné kombinovat dotykové i klasické ovládání.

Výčet základních funkcí

  • Přehled o aktuální skladovosti zásob na všech skladech včetně zboží na cestě.
  • Možnost vytvořit objednávku pro zákazníka v terénu
  • Zápis z jednání s možností zobrazení v POHODĚ
  • Prohlížení detailu zákazníka, včetně dodacích adres a individuálních cen.
  • Zobrazení historie událostí (zápisu z jednání).
  • Zobrazení historie objednávek, včetně položek a možnosti opakovat objednávku.
  • Zobrazení historie faktur, včetně jejich úhrad.
  • Zobrazení nejčastěji objednávaných položek