plusDisplay - snadná prezentace dat

plusDisplay
9 000 Kč
10 890 Kč s DPH
Na dotaz
Osobně na prodejně:
na dotaz
Přepravní společností:
na dotaz
KódPH011
Produkt nebyl hodnocen
PopisDiskuze
plusDisplay - snadná prezentace dat

Předem jsou definovány různé šablony pro různé účely a konkrétní data jsou on-line získávány z Pohody a zobrazovány na příslušných zařízeních (ve skladu, na prodejně). Cílem je co nejsnadnější prezentace dat, které se jinak musí obtížně vyhledávat v Pohodě v tiskových sestavách a podobně.

Jedno z častých použití je jako „nástěnka“ ve skladu pro zobrazování provozních informací na velkoplošné obrazovce. Zobrazují se nejčastěji seznamy dokladů k expedici, očekávané závozy, a různé statistiky o expedicích.

Druhým použitím je umístění televize na prodejně, ve výloze apod. a zobrazování aktuálních nabídek, akcí a novinek. V Pohodě se např. zaškrtá několik různých produktů příznakem Akce / Novinka / Doprodej a ty automaticky rotují na obrazovce ve výloze či na tabletu u pokladny. Zdroj dat i design zobrazení je plně upravitelný a není potřeba kvůli každé akci tvořit Powerpointové či jiné prezentace, jen označit zásoby.

Dalším použitím je umístění podobné nástěnky jako ve skladu do kanceláře a zde je možnost vidět opět okamžité informace, problémy v dokladech, statistiky dnešních prodejů, zisků apod.

Šablony se definují pomocí HTML, zdroj dat pomocí SQL dotazu od databáze Pohody. Zobrazení je možné na jakémkoliv zobrazovacím zařízení s HDMI vstupem či tabletu s OS Android.

Diskuze k produktu
Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail? Zeptejte se nás.
Položit dotaz
Nový dotaz
Vaše jméno:
Váš e-mail:
(E-mail nebude zveřejněn)
Nadpis:
Text příspěvku:
Vaše jméno:
Váš e-mail:
(E-mail nebude zveřejněn)
Text příspěvku: